Strona główna Konkursy Konkurs dla architektów

Konkurs dla architektów

++Konkurs na inspirujący produkt z metalu++

Ruszyła trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów, organizowanego przez gdańską Galerię Wnętrz City Meble. Tegoroczna edycja stawia przed designerami zadanie zaprojektowania inspirującego produktu z metalu. Zwycięska praca wejdzie w 2019 roku do kolekcji marki TRE, stworzonej przez Tomka Rygalika, współorganizatora konkursu.

Konkurs na inspirujący produkt z metalu jest przeznaczony dla studentów kierunków artystycznych, przede wszystkim wzornictwa i architektury wnętrz, w całej Polsce. Zadaniem, jakie organizatorzy konkursu postawili przed jego uczestnikami, jest zaprojektowanie designerskiego produktu TRE do współczesnego wnętrza.

Nagrodą za pierwsze miejsce, podobnie jak w I i II edycji, jest wyjazd na prestiżowe, międzynarodowe targi mebli i designu w Mediolanie – Salone del Mobile 2019. Organizator konkursu zapewnia również przelot i pobyt w hotelu. Ponadto, zwycięski projekt zostanie wyprodukowany przez współorganizatora konkursu, firmę TRE, i włączony do kolekcji marki. Zwycięzca konkursu będzie miał okazję współpracować z zespołem TRE przy wdrożeniu do produkcji zwycięskiego projektu, opracowywaniu strategii sprzedaży i wprowadzaniu produktu na rynek.

Prace zgłoszeniowe należy przesyłać drogą pocztową/kurierską do organizatora konkursu, Galerii Wnętrz City Meble, do dn. 21 stycznia 2019 roku. Adres oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie www.citymeble.com w zakładce Konkurs.

Konkurs na inspirujący produkt z metalu w skrócie:

Temat: Inspirujący produkt z metalu

Rozwinięcie: Zaprojektuj designerski produkt do współczesnego wnętrza – produkt TRE!

Terminy:
– przesłanie prac: 21.01.2019, godzina 15.00
– rozstrzygnięcie konkursu: 06.02.2019
– ogłoszenie wyników: marzec 2019

Nagrody:
– wyjazd na targi Salone del Mobile 2019 w Mediolanie
– staż/współpraca w/z TRE
– wdrożenie produktu do kolekcji TRE

Organizatorzy: Galeria Wnętrz City Meble i marka TRE Product

Partnerzy: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

www.citymeble.com

Copyright of pictures and text: Gdańska Galeria Wnętrz City Meble

Autor publikacji - Marc Mates

Jestem inicjatorem i wydawcą portalu Archidemat – Bloga o tematyce związanej z materiałami architektonicznymi. Pracuję jako architekt wnętrz w Düsseldorfie, a poza tym działam jako Content Creator. Zachęcam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy lub Linked-In. Cieszę się na Państwa wiadomość.