Strona główna News Light + Building 2018

Light + Building 2018

I znowu nadszedł czas na następną edycję targów oświetlenia i elektrotechniki budynku Light + Building, które rozpoczną się już 18.03.2018 we Frankfurcie.

Targi we Frankfurcie uważane są za jedne z czołowych pod względem systemów oświetlenia i technologii elektrycznych objektów. Wraz z innymi 15 internacjonalnymi targami z zakresu postępowej elektrotechniki budynku są one obecne na najbardziej rozwojowych rynkach światowej gospodarki. Light + Building 2018 odbywają się pod przewodnim mottem trzech słów: Połączyć – Bezpiecznie – Komfortowo.

Prezentowane będą: przyszłościowe technologie, innowacyjne produkty, aktualne trendy, światowe nowości oświetleniowe z zakresu technicznego oraz dekoracyjnego, inteligentne rozwiązania systemów elektrycznych i okablowania. Ponadto będzie można na poszczególnych stanowiskach znaleźć systemy zarządzania objektami, instalacje elektryczne oraz rozwiązania zabezpieczeń alarmowych budynku.

 

Tegoroczne targi podzielone są na następujące zakresy:

– Oświetlenie

– Elektrotechnika

– Automatyka domów i objektów

Oferta targów kierowana jest do różnych grup odwiedzających, do których zaliczają się między innymi: Architektci, Architekci wnętrz, Projektanci, Designerzy, Inżynierowie, Fachowcy oraz Handlowcy i Przemysł.

Czas trwania:

W dniach od 18-23.03.2018 prezentować będzie swoje nowości i ofertę ponad 2600 wystawców we Frankfurcie. Dalsze informacje na temat aktualnych targów, dojazdu oraz nabycia biletów wstępu znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora:

Light + Building 2018

Przy organizacji odwiedzin targów bardzo przydatna może się okazać, specjalnie na tą okazję zaprogramowana aplikacja Light + Building Navigator. Aplikacja ta ma służyć jako mobilna pomoc w orientacji przed targami oraz w czasie ich trwania.

App oferowana jest gratis przez organizatora targów we Frankfurcie:

Light + Building App

 

 

Wszystkie zdjęcia użyte w tym artykule podlegają Copyright:
Messe Frankfurt Exibition GmbH i jej bezpośrednim autorom.

Copyright: Messe Frankfurt GmbH/
Jens Liebchen

Copyright: Messe Frankfurt GmbH/
Petra Welzel

Copyright: Messe Frankfurt GmbH/
Pietro Sutera