Strona główna News Home Decor – Poznań

Home Decor – Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję ekspozycji wyposażenia i wystroju wnętrz znaną pod nazwą Home Decor.

Tragi te zaliczają się do najbardziej kompleksowej prezentacji aktualnych trendów wiążących się z branżą aranżacji i wyposażenia wnętrz. Ponadto należą one do ważnego wydarzenia w Polsce pod względem wnętrzarskim i są miejscem odkrycia nowych kolekcji oraz zasięgnięcia inspiracji.

Z uwagi na fakt iż, targi Home Decor rozwijają się w niebagatelnym tempie biorąc pod uwagę przestronność organizacji jak również udział coraz to prestiżowych marek – to aktualne wydanie 2018 planowane jest jako dwukrotnie większe od poprzedniej edycji. Ponad 200 firm zarówno z Polski jak i z zagranicy będzie prezentować swoje nowości produktowe, najnowsze trendy, innowacyjne materiały oraz udzielać praktycznych porad.

Tegoroczna ekspozycja składa się z następujących segmentów:

dekoracje
tekstylia
oświetlenia
artykuły do kuchni i łazienki
wykończenie wnętrz

Urozmaiceniem będzie także prezentacja konceptów aranżacji wnętrz ze strony ich projektantów i stylistów. Projekty te będą stanowiły jakby scalające uzupełnienie do oferty kolekcji wystawców.

Czas trwania: 06-09.03.2018, Poznań

Profesjonalnym zwiedzającym, reprezentujących branżę dekoracyjną oraz projektantom wnętrz oferowany jest przez oragnizatora bezpłatny bilet wstępu na ekspozycję HOME DECOR.

Dalsze informacje na temat ekspozycji, rejestracji oraz godzin otwarcia znajdą Państwo na stronie:

Home Decor 2018

Copyright of all images: Międzynarodowe Targi Poznańskie