Strona główna Apps magicplan – mapy wnętrz budynków

magicplan – mapy wnętrz budynków

Dzięki innowacyjnej aplikacji magicplan do tworzenia planów nieruchomości za pomocą aparatu fotograficznego i żyroskopu, można łatwo utworzyć rzuty pomieszczeń w zaledwie 3 krokach.

Krok 1. Utwórz mapę wnętrza budynku – na podstawie zdjęcia pokoju, każdego narożnika oraz otworu drzwiowego lub okiennego obliczana jest kubatura co umożliwia tworzenie złożonych rzutów. W ten sposób wyliczona zostanie także długość wszystkich ścian i powierzchnia mieszkania.

Krok 2. Skonsoliduj i dostosowuj – rzuty pomieszczeń można następnie dostosować wymiarowo, przenieść i skonsolidować szereg pomieszczeń w jedną całość

Krok 3. Wyposaż wnętrze – za pomocą ponad 1000 dostępnych obiektów z biblioteki magicplan można meblować i wyposażyć rzuty według własnych upodobań

Ponadto aplikacja umożliwia interaktywne dodawanie notatek lub zdjęć i informacji kontekstowych do układu rzutu pomieszczeń. Ta opcja jest jednak dostępna w poszerzonej wersji aplikacji, która jest odpłatna.

Aplikacja magicplan to przydatne i wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne kierowane do architektów, inspektorów budynków mieszkalnych, projektantów wnętrz a także agentów nieruchomości.

Więcej informacji o tej aplikacji można znaleźć na stronie:

magicplan – Aplikacja do tworzenia mapy wnętrza budynku

Copyright of all pictures in this article Sensopia Inc.
magicplan

magicplan - app

Copyright of video Sensopia Inc.
magicplan -Quelle YouTube