Strona główna Apps My Measures

My Measures

My Measures to aplikacja która pozwala mierzyć obiekty lub pomieszczenia wnętrz. Aplikacja ta oferuje rownócześnie możliwość zapisywania oraz udostępniania wymiarów określonego obiektu na podstawie uwcześniej zrobionego zdjęcia.

Wymiary obiektu są dodawane do zdjęcia za pomocą obsługi ekranu dotykowego komórki. W ten sposób zwymiarowany objekt na zdjęciu pomaga innym osobom łatwiej zrozumieć przekaz danych informacji niż w przypadku odręcznego szkicu. Ponadto można tworzyć zdjęcia szczegółowe, które następnie mogą zostać uzupełnione o komentarze tekstowe w celu ich lepszego zrozumienia. Obsługa aplikacji jest stosunkowo prosta i łatwa do opanowania już przy jej pierwszym użytku. Jednakże w razie potrzeby istnieje krótki film objaśniający podstawowe funkcje, który można obejrzeć jako wstępną pomoc zaraz po instalacji.

Aplikacja My Measures może być używana zarówno profesjonalnie, jak i również służyć do prywatnego użytku. Dostępna jest bezpłatna wersja aplikacji z podstawowymi funkcjami, takimi jak mierzenie obiektów i udostępnianie utworzonych plików osobom trzecim. Rozszerzona wersja profesjonalna My Measures Pro jest jednak odpłatna. W rezultacie oferuje jednak ona nieograniczone przechowywanie plików oraz połączenie w rozwiązaniu Cloud. Ponadto pliki można udostępniać poprzez Dropbox lub Google Drive.

Video - My Measures

Więcej ciekawostek o aplikacji My Measures można otrzymać na stronie internetowej firmy Top App Studio:

My Measures

 

Film video, zdjęcia oraz grafiki zawarte w tym artykule są chronione prawami autorskimi: Top App Studio oraz ich poszczególnych autorów.

Publikacja Marc Mates

Jestem inicjatorem i wydawcą platformy internetowej Archidemat oraz Bloga o tematyce związanej z materiałami mającymi zastosowanie w architekturze. Na co dzień pracuję jako architekt wnętrz a ponadto jako content creator. Zachęcam do kontaktu ze mną poprzez Formularz kontaktowy lub Linked-In.