Strona główna Targi IMM Cologne – Targi meblowe

IMM Cologne – Targi meblowe

IMM Cologne zalicza się do jednych z najważniejszych targów mebli oraz aranżacji wnętrz na świecie – jest to świetne miejsce spotkania się architektów oraz fachowców z branży wyposażenia wnętrz.
Jak co roku, także w styczniu 2018 prezentowane będą w Köln nowe trendy i rozwiązania aranżacyjne, koncepcje wystroju pomieszczeń dla objektów mieszkalnych oraz innowacyjne produkty z branży meblowej.
Imm Cologne oferuje wiele możliwości fachowej wymiany opinii, nawiązania biznesowych kontaktów z producentami oraz zaczerpnięcia inspiracji. Szeroka gama – ponad 1200 – wystawców z całego świata będzie na wysokim poziomie przedstawiać swoje produkty a także wspaniałe pomysły dla wnętrz.

Interesującym zagadnieniem na przyszłorocznych targach będzie edycja Pure – wytworność interior designu Only the best of the best – z wybitnymi koncepcjami internacjonalnych projektantów.

Pure podzielono na następujące lejtmotywy:

Pure Editions – prezentuje nadzwyczajny Interior Design, awangardowe produkty oraz innowacyjne wyposażenia wnętrz

Pure Studios – przedstawia na pierwszym planie Design-Studios, Design-Labs, Communitys

Pure Architects – jest sednem konceptualnej innowacji przestrzeni objektów mieszkalnych

Pure Talents – koncentruje się z uwzględnieniem na młodych, utalentowanych Newcomer und Designer

Ponadto możliwy będzie obszerny przegląd sypialni i mebli łazienkowych w ramach aranżacji wnętrz. Na domiar tego doświadczyć można będzie najlepsze rezultaty inscenizacji świetlnej, odkryć nowe materiały okładzin ściennych, wykładzin podłogowych, tekstylia oraz oryginalne pomysły na dekoracje, wyposażenia łazienek oraz Accessoires.

Na wystawie IMM w Köln mają Państwo wspaniałą możliwość perspektywistycznie zerknąć w świat-wnętrz roku 2018. Wszystko to jest organizowane jest na wysokim poziomie obsługi konsumenta.

IMM Cologne odbywa się od 15.-21.01.2018 w Köln.
Dni otwarte dla wszystkich od 19.-21.01.2018
Bilety są do nabycia bezpośrednio na targach lub w internecie.