Strona główna Apps Shapr3D – aplikacja do projektowania i modelowania w 3D

Shapr3D – aplikacja do projektowania i modelowania w 3D

Aplikacja Shapr3D została stworzona specjalnie do zastosowania jej łącznie z iPad Pro i Apple Pencil. Wszystkimi swoimi funkcjami umożliwia ona kreatywne modelowanie objektów, tworzenie odręcznych szkiców oraz ich przekształcenie w 3D. Ponadto możliwa jest prezentacja sekcji rysunków technicznych. Aplikacja kierowana jest do architektów lub projektantów wnętrz, inżynierów, kreślarzy lub designerów.

Obsługa aplikacji Shapr3D jest ze względu na system oprogramowania prosta i intuicyjna. Kompatybilność z innymi programami CAD takimi jak: AutoCAD, SolidWorks, Fusion360, Rhino3D sprawia że wymiana plików jest bezproblematyczna co odzwierciedla się także w płynnej współpracy z innymi uczestnikami projektu.

W celu uzyskania pierwszych kroków w obsłudze aplikacji, strona internetowa na której jest ona oferowana, zawiera całą serię pomocnych samouczków wideo w wersji online:

Online Video Tutorials

shapr3D - design app

Copyright of video Shapr3D
-Quelle YouTube

Aplikacja Shapr3D w wersji podstawowej jest dostępna dla każdego bezpłatnie i może zostać pobrana za pośrednictwem strony internetowej www.shapr3d.com
Natomiast wersja Shapr3D Pro jest odpłatna, zawiera jednak więcej profesjonalnych narzędzi.

Więcej ciekawych informacji na temat Shapr3D, sposobów zastosowania w praktyce oraz perypetie innych użytkowników tej aplikacji można otrzymać na stronie:

shapr3d – stories

Copyright of all pictures in this article: Shapr3D

Publikacja Marc Mates

Jestem inicjatorem i wydawcą platformy internetowej Archidemat oraz Bloga o tematyce związanej z materiałami mającymi zastosowanie w architekturze. Na co dzień pracuję jako architekt wnętrz a ponadto jako content creator. Zachęcam do kontaktu ze mną poprzez Formularz kontaktowy lub Linked-In.